طراحی لوگو حرفه ایی در کرج

طراحی لوگو یک تخصص ویژه برای معرفی برند شرکت و سازمان می باشد که به آن برند هویت می بخشد. یک طراح لوگو باید با استفاده از مهارت و خلاقیت خود و با استفاده از نکته های اساسی در طراحی لوگو، لوگویی بسازد تا مخاطب بتواند با آن ارتباط برقرار کند و در ذهنش ماندگار شود. طراحی لوگو اولین قدم  و زیر ساخت در برند سازی نام تجاری شما است. لوگو تاثیر بسزایی بر مشتریان شما در آینده خواهد گذاشت.

استفاده از اشکال هندسی در لوگوها

استفاده از اشکال هندسی مختلف، معانی متفاوتی به لوگو شما می دهد و در ذهن بیننده تاثیرگذار است. اگر شما لوگو حرفه ایی داشته باشید، مخاطب می تواند تنها با نگاه کردن به لوگویتان، موضوع کاری شما را حدس بزند.

مثلث در لوگو

استفاده از مثلت در طراحی لوگو مفهوم قدرت و استقامت را دارد و نشان دهنده ی جنب و جوش و استحکام است.
 
لوگو مثلثی

دایره در لوگو

اشکالی مثل دایره که نقطه شروع و پایان ندارند برای نشان دادن تمامیت، عشق و انرژی هم استفاده می شود.
 
دایره در لوگو

مربع در لوگو

اشکالی مثل مربع و مستطیل با گوشه های تیز نشان دهنده صلابت و استواری است. همچنین مربع به معنای برابری و انطباق نیز می باشد.
 
مربع در لوگو

نکاتی در رابطه با طراحی لوگو مناسب

  • استفاده از اشکال هندسی مناسب
  • سادگی در طرح لوگو
  • استفاده از فضاهای خالی در طراحی لوگو
  • استفاده از فونت ها و نوشته های فانتزی
  • استفاده از رنگ های جذاب 

تاثیر لوگوی حرفه ایی

طراحی یک لوگو حرفه ای بسیار موثر تر از تبلیغات های مختلف با هزینه های گزاف است. طراحی لوگو اگر حرفه ای باشد در کوچکترین تبلیغات شما نقش بزرگی را ایفا می کند و بیننده را به خود جذب میکند. در تبلیغات مانند طراحی کاتالوگ، طراحی تیزر های تلویزیونی و.. اگر طراحی لوگو حرفه ای باشد جلوه ای مناسب و زیبایی را به امور تبلیغاتی شما می دهد و باعث جذب مخاطب زیادی می شود. طراحی لوگو اگر حرفه ای باشد می توان از آن در بخش های مختلف گرافیکی و تبلیغاتی به راحتی استفاده کرد. به عنوان مثال از طراحی لوگو حرفه ای میتوان مهر، تندیس سه بعدی و تک بعدی ساخت.