اخبار و مقالات طراحی لوگو

طراحی لوگوی حرفه ای
1399/06/02 - 17:02
طراحی لوگوی حرفه ای
طراحی لوگو حرفه ای لوگو تاثیر بسیاری در برند سازی و معرفی برند دارد در واقع اولین و مهم ترین قدم برای معرفی برند طراحی لوگو برای برند می باشد ک متناسب با خصوصیات برند طراحی می شود. طراحی یک لوگوی حرفه ای و مطابق با داستان برند میتواند در کوتاه ترین زمان ، هویت وپیام برند را به مخاطب انتقال بدهد.
بهترین نوع لوگو
1397/09/18 - 16:11
بهترین نوع لوگو
لوگو نشانه ی گرافیکی است که میتواند به صورت علامت،سمبل،نوشتار و یا ترکیبی از اینها طراحی شود.لوگو به وسیله شرکت های تجاری،سازمان ها یا افراد استفاده می شود تا به این طریق نوع خدمات،اهداف،شغل و محصولشان را سریعتر به مخاطب معرفی کنند.و المان و نشانه ای از فعالیت آن ها می باشد.
انواع سبک های طراحی لوگو
1397/09/18 - 16:10
انواع سبک های طراحی لوگو
در ابتدای قرن بیستم با معرفی چاپ رنگ و تولد صنعت تبلیغات، طراحی لوگو عمدتا از یک لغت نامه از تصاویر ملی، دریایی و کشاورزی استفاده می شد. مردم به راحتی معنای این نمادها را درک می کردند. علامت های ملی (تاج، پرچم ها و نشان های ارتش) به معنای شرافت و موقعیت است، در حالی که نمادهای دریایی، طبیعی و کشاورزی (دریاها، پرندگان زندگی، پرندگان، ساقه های گندم و حیوانات مزرعه) خلوص و طراوت را نشان می دادند.
نماد شناسی در طراحی لوگو
1397/09/18 - 16:09
نماد شناسی در طراحی لوگو
در گذشته انسان ها برای برقراری ارتباط با یکدیگر از اشکال ، خطوط و تصاویر مختلف استفاده می کردند. با گذشت زمان این اشکال رنگ بوی حروف را به خود گرفته اند و این کلمات یا حروف تکامل یافته اشکال می باشند. همچنین این رویه تا به امروز ادامه دارد. در عصر امروزی هم انسان ها برای انتقال مفاهیم و معانی مختلف از نمادها ، اشکال و تصاویر استفاده می کنند که مبحث طراحی لوگو از این قاعده مستثنی نیست.