طراحی لوگو در تهران

با گسترش سایت ها و فروشگاه های اینترنتی نیاز به داشتن لوگو برای معرفی خود به مشتریان برای هر برندی بیشتر از قبل احساس می شود. لوگوی هر کسب و کار نشان دهنده ی هویت و شخصیت آن کسب و کار خواهد بود. گروه طراحی لوگو سارگون با داشتن تیمی مجرب، با تجربه و با مهارت در زمینه کارهای گرافیکی به طراحی لوگو در تهران می پردازند. گاهی برای این که کارفرما هزینه کمتری برای طراحی لوگو بپردازد، طراحان گرافیک شروع به کپی برداری از دیگر طرح های لوگو میکنند. این یک اشتباه بزرگ در طراحی لوگو است. زیرا لوگو هویت یک برند است و هویتی که دزدی باشد اعتبار یک برند را نابود خواهد کرد.
 
طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو برای وبسایت

یکی از مهم ترین عوامل جذب کننده یک وبسایت، داشتن یک لوگو مناسب است. برای داشتن یک لوگو خوب باید نکاتی را در نظر داشته باشید.

هدف طراحی لوگو

باید در نظر داشته باشید که مخاطبان شما چه سنی هستند تا متناسب با آن ها لوگو طراحی کنید. لوگو باید جدید و جذاب باشد تا باعث جلب نظر شود.

 

رنگ لوگو

برای این که لوگو در موبایل، تبلت و کامپیوترها دیده می شود باید از رنگ های RGB استفاده شود.
 
طراحی لوگو در تهران

لوگو دو زبانه

در طراحی لوگو وبسایت ها باید توجه داشت که نوشته فارسی با انگلیسی هماهنگ باشد.

طراحی لوگو حرفه ایی

برای طراحی لوگو حرفه ایی باید بتوان با استفاده از لوگو خود، پیام و منظور مورد نظر را به مخاطب داد. نکته بعد در طراحی لوگوی حرفه ای سادگی درطراحی است. مخاطبان نباید برای تشخیص لوگو شما سختی بکشند. باید هر کجا لوگوی شما را دیدند آن را بشناسند. المان های اضافی و پیچیده در طراحی لوگو شما مخاطبین را سردرگم خواهند کرد.

قیمت طراحی لوگو در تهران

قیمت طراحی لوگو در مرحله اول به نوع طراحی لوگو بستگی دارد. مسلما نحوه قیمت گذاری لوگو تصویری با لوگو نوشتاری متفاوت است. حتی اگر دقیق تر به سبک طراحی لوگو توجه کنیم قیمت طراحی لوگو نوشتاری فارسی با انگلیسی متفاوت خواهد بود.
دیگر عامل موثر در قیمت طراحی لوگو، زمان است. زمانی که یک طراح لوگو برای طراحی میگذارد بسیار مهم و ارزشمند است. طبیعتا کیفیت طراحی لوگویی که در یک روز تمام می شود با طراحی لوگویی که در ۱۰ روز انجام می شود متفاوت است.