طراحی لوگو در کرج

لوگو تصویری است که هویت یک سازمان را در بر دارد. لوگو نشان دهنده هویت یک برند ، سازمان، فروشگاه های کوچک و بزرگ و محصول می باشد. در واقع لوگو شما، چهره برند شما می باشد. با گسترش کسب و کارها نیاز به لوگو بیشتر از گذشته احساس می شود. مشتریان و یا مخاطبین در اولین نگاه  لوگو را دیده، در ادامه نیز برند را با نام و لوگوی مخصوص به خود می شناسند.

قیمت طراحی لوگو

از عوامل موثر در قیمت طراحی لوگو، فرمت فایل خروجی لوگو است. این که آیا قابلیت تغییر دارد یا خیر و کیفیت لوگو در سایز های مختلف چگونه است از دیگرعوامل تغییر قیمت است. همچنین شکل ظاهری لوگو نیز در قیمت آن تاثیر گذار است. لوگو همراه با نوشته فارسی یا انگلیسی و لوگوی تصویری نیز قیمت های مختلفی دارند. قیمت طراحی لوگو بستگی به نمونه کارهای طراح یا شرکت طراحی لوگو نیز دارد. سابقه کاری به این معناست که آن شرکت برای چه برند های مطرحی لوگو های موثر طراحی کرده است. برای یک طراحی لوگو حرفه ایی، طراح باید دانش طراحی بالا و مهارت های زیادی به نرم افزار های گرافیکی داشته باشد.

لوگو تصویری و نوشتاری

لوگوی تصویری همانطور که از نامش مشخص است از سمبل و آیکون تشکیل شده است و مخاطب در نهایت تصویری را به عنوان لوگو مشاهده می کند. از لوگوی تصویری معمولا مراکز، شرکت ها ، بانک ها و موسسات استفاده می کنند.
 
لوگو ترکیبی

لوگو نوشتاری

منظور از طراحی لوگو نوشتاری این است که برای نوشتن حروف یک شرکت به طور مثال، از فونت های آماده در بازار استفاده نمی شود. تک تک حروف آن با یک فونت جدید طراحی می شود. از لوگوی نوشتاری برای محصولات خوراکی بیشتر استفاده می شود.
 
لوگو نوشتاری

لوگوهای ترکیبی و تلفیقی

در لوگوهای تلفیقی معمولا از حرف اول شرکت، برند یا نام محصول استفاده می شود. گاهی مواقع تعداد حروف و کلمات نام یک شرکت زیاد است و خواندنش خسته کننده می شود. معمولاَ در این موارد از این سبک طراحی لوگو استفاده می شود. لوگوی ترکیبی همان طور که از نامش مشخص است، ترکیبی از لوگوی تصویری و نوشتاری است. در لوگو ترکیبی تصویری به عنوان برند و نوشتاری (لوگو نوشتاری) منحصربه فرد طراحی می  شود.


 
لوگو تلفیقی