طراحی انواع لوگو

لوگو تایپ، لوگو تصویری، لوگو آرم، لوگو نشانه، لوگو اسم، لوگو ترکیبی و...

اتود دستی لوگو

اتود دستی طراحی لوگو تایپ، اوگو تصویری و لوگو ترکیبی

طراحی لوگو حرفه ای

طراحی انواع لوگو حرفه ای 

طراحی لوگو

تجربه ها

لوگو  سنبل و المان یک کسب و کار می باشد. لوگو باید مفهومی از نوع فعالیت و در عین حال ترکیبی خلاقانه از رنگ و شکل باشد.خلاقیت یک اصل جدایی ناپذیر در طراحی لوگو است، چرا که لوگو ذهنیت یک برند را به نمایش می گذارد. تاثیری که لوگو بر ذهن مشتریان می گذارد آینده آن برند را تضمین می کند.

درباره ما
123

لوگو تایپ

150

لوگو تصویری

423

پروژه های موفق

230

لوگو ترکیبی

اتودهای دستی لوگو
روش طراحی لوگو سارگون
طرح نهایی لوگو

در انتها، پس از تایید نهایی طرح لوگو پیاده سازی شده، فایل های اصلی لوگو با فرمت های مختلف (Ai - png - jpg - pdf - psd و...) تقدیم حضور صاحب برند خواهد شد.

طرح نهایی لوگو
پیاده سازی اتود اولیه لوگو

پس از تایید اتود دستی لوگو، طراح با استفاده از نرم افزار های مختلف طراحی لوگو (Adobe Illustrator،CorelDRAW و..) طرح تایید شده را پیاده سازی می کند. در این مرحله نیز مشتری طرح را مشاهده و نظرات خود را اعلام می نماید.
 

پیاده سازی اتود اولیه لوگو
طراحی اتود دستی لوگو

در مرحله اول طراحان لوگو سارگون، بر حسب تصورات ذهنی صاحب برند و خلاقیت خود، اتودهایی را به صورت بر روی کاغذ به تصویر می کشند. متقاضی می تواند پس از طراحی، اتودهای دستی را مشاهده و نظرات خود را انتقال دهد  تا در نهایت انتظارات او از اتود دستی برآورده شود.

طراحی اتود دستی لوگو

آخرین اخبار

نمایش همه
1399/06/02

طراحی لوگوی حرفه ای

طراحی لوگو حرفه ای لوگو تاثیر بسیاری در برند سازی و معرفی برند دارد در واقع اولین و مهم ترین قدم برای معرفی برند طراحی لوگو برای برند می باشد ک متناسب با خصوصیات برند طراحی می شود. طراحی یک لوگوی حرفه ای و مطابق با داستان برند میتواند در کوتاه ترین زمان ، هویت وپیام برند را به مخاطب انتقال بدهد.

ادامه مطلب
1397/09/18

بهترین نوع لوگو

لوگو نشانه ی گرافیکی است که میتواند به صورت علامت،سمبل،نوشتار و یا ترکیبی از اینها طراحی شود.لوگو به وسیله شرکت های تجاری،سازمان ها یا افراد استفاده می شود تا به این طریق نوع خدمات،اهداف،شغل و محصولشان را سریعتر به مخاطب معرفی کنند.و المان و نشانه ای از فعالیت آن ها می باشد.

ادامه مطلب
1397/09/18

انواع سبک های طراحی لوگو

در ابتدای قرن بیستم با معرفی چاپ رنگ و تولد صنعت تبلیغات، طراحی لوگو عمدتا از یک لغت نامه از تصاویر ملی، دریایی و کشاورزی استفاده می شد. مردم به راحتی معنای این نمادها را درک می کردند. علامت های ملی (تاج، پرچم ها و نشان های ارتش) به معنای شرافت و موقعیت است، در حالی که نمادهای دریایی، طبیعی و کشاورزی (دریاها، پرندگان زندگی، پرندگان، ساقه های گندم و حیوانات مزرعه) خلوص و طراوت را نشان می دادند.

ادامه مطلب