طراحی لوگو

عوامل بسیاری بر موفقیت و معروف شدن برند ها تاثیر گذار هستند که یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار، لوگوی برند می باشد . لوگوی شرکت ها و برند ها در واقع هویت و نشان آن برند می باشد که از اهمیت بسیاری برخوردار هستند لوگو ها تاثیر بسیاری در بیاد ماندن و معرفی برند در ذهن مخاطب دارد و هرچقدر لوگو زیباتر و با کیفیت تر باشد موثر تر خواهد بود. از این رو شرکت ها و مجموعه های بزرگ برای طراحی لوگوهای خود اهمیت بسیاری قائل هستند و مبالغ و هزینه های بسیاری را برای طراحی لوگوی شرکت خود صرف می کنند.

طراحی لوگو اسم(لوگو تایپ)

طراحی لوگو به شیوه ها و انواع گوناگونی انجام می شود که یکی از انواع طراحی ، طراحی لوگوی اسم ، می باشد. این طراحی با توجه به اسم فرد، شرکت ، محصول و ... به صورت گرافیکی انجام می شود. شرکت ها و مجموعه های بزرگ و برند های معروف بسیاری از این نوع طراحی لوگو استفاده کرده اند . استفاده از این روش بسیار رایج می باشد. طراحی لوگوی اسم یا طراحی لوگوی تایپ با استفاده از حروف فارسی یا انگلیسی و ... انجام می شود. و اگر می خواهید که برند خود را در سطح جهانی ثبت و به نمایش بگذارید بهتر این که هم از حروف فارسی و هم انگلیسی استفاده کنید که مخاطب راحتتر بتواند با لوگوی شما ارتباط برقرار کند.

 
طراحی لوگو تایپ

ویزگی های طراحی لوگو اسم

لوگوی طراحی اسم دارای ویزگی ها و زیبایی های بسیاری می باشد که از جمله آن می توان به زیبایی، تاثیر گذاری بیشتر، زیرا با در برداشتن اسم شرکت و یا برند ، نام شرکت و برند در ذهن مخاطب باقی می ماند و باعث موثر تر واقع شدن لوگو می شود. لوگوی اسم معمولا دارای طراحی شیک و ساده می باشند علاوه بر داشتن ظاهر جمع و جور و زیبا دارای تاثیر گذاری بالا تری هستند. شما می توانید برای تهیه لوگوی مناسب و متناسب با هویت و پیام شرکت و برند خود با شرکت سارگون تماس بگیرید تا راهنمای شما در این زمینه باشند.
 
طراحی لوگو حرفه ای

قیمت طراحی لوگو اسم

قیمت های طراحی لوگو باتوجه به نوع طراحی و زمان صرف شده برای طراحی و نیروی کاری که برای طراحی لوگو زمان گذاشته اند متفاوت می باشد. طبیعتا قیمت لوگوی حرفه ای و اختصاصی که از صفر مخصوص به یک برند طراحی می شود بیشتر از قیمت لوگویی است که از شکل ها و طراحی هایی که از قبل به صورت آماده وجود دارند، طراحی شده است . از این رو لوگوهایی با طراحی ها و قیمت های متفاوت وجود خواهند داشت که با توجه به نیاز و بودجه ای که دارید می توانید طراحی لوگوی متناسب خود را سفارش بدهید.