طراحی لوگو

لوگوی هر برند و یا شرکت مهم ترین عضو آن کسب و کار می باشد. به همان اندازه که نام کسب و کار و یا شرکت اهمیت دارد، طراحی لوگوی زیبا و مناسب که بتواند به خوبی پیام شرکت را انتقال بدهد نیز اهمیت دارد و کمک شایانی به معرفی برند می کند. اگر برای کسب وکار خود از لوگوی مناسب استفاده نکنید موجب می شود تا مخاطبین درست شما نتوانند با لوگو ارتباط برقرار کنند گاه افراد اشتباه و مشتریان اشتباه به سمت شما بیایند و در طی گذشت مدت زمانی برند و شرکت شما با همان لوگوی بی کیفیت و نامناسب شناخته می شود و نه تنها باعث شناساندن برند شما به مشتریانش نمی شود بلکه هزینه های سنگینی را نیز در پی خواهد داشت.

طراحی لوگوی حرفه ای

با توجه به اهمیت طراحی لوگو برای یک شرکت و برند توصیه ما این است که اگر می خواهید برند و شرکت شما با یه لوگوی مناسب در دنیای کسب و کار معرفی شود و مخاطبین درست را به سمت خود جذب کند،  بخصوص اگر قصد فعالیت در سطح های بالاتری را دارید، حتما از یک لوگوی حرفه ای و متناسب با پیام برند و شرکت خود استفاده کنید.  برای طراحی لوگوی حرفه ای و مناسب باید از یک تیم حرفه ای و دارای تخصص لازم در این زمینه نیز کمک بگیرید. شرکت سارگون با به کارگیری طراحان مجرب و ماهر در این زمینه لوگو های متنوع و خلاقانه طراحی می کنند که شما می توانید برای طراحی لوگوی مورد نیاز خود با شرکت سارگون تماس بگیرید.  

 
لوگو حرفه ای

انواع لوگو

لوگوی تایپ : این نوع لوگو متشکل از حروف فارسی و انگلیسی می باشد که به صورت گرافیکی در کنار هم قرار گرفته اند و یا به صورت مخفف نام شرکت و یا برند طراحی می شوند که در واقع آرم نوشتاری کسب و کارتان هستند. بسیاری از شرکت های معروف از لوگوی تایپ استفاده کرده اند که از جمله آنها کوکاکولا می باشد.
لوگوی تصویری : لوگوهای تصویری شامل اشکال و یا تصاویری هستند که سمبل و یا نشان آن کسب و کار می باشند. در واقع نماینده انتقال واضح و یا انتزاعی برندتان می باشند. مانند شرکت اپل و توییر.
لوگوی مونوگرام : با استفاده از حرف اول برند و یا شرکت طراحی می شود که مناسب شرکت هایی است که نام طولانی و دشوار دارند.
لوگوی ترکیبی : لوگوی ترکیبی شامل لوگوی تایپ و لوگوی نماد می باشد. که لوگوی تایپ به انتقال پیام و مفاهیم لوگوی تصویری کمک می کند که ای نوع از لوگوها دارای تاثیر گذاری بالایی هستند و راحتتر مخاطب می تواند با این نوع از لوگو ارتباط برقرار کند.


 
طراحی لوگو

 

کمترین هزینه طراحی لوگو

طراحی لوگو در طرح ها و انواع متفاوتی انجام می گیرد که بسته به نوع طراحی و تیم انجام دهنده کار دارای قیمت های متفاوتی می باشند. اغلب اوقات لوگو از ابتدا به صورت سفارشی مختص به یک سازمان ، شرکت و یا برند خاصی طراحی می شود. از طرح های اولیه گرفته تا شکل نهایی برند مختص به خود آن برند می باشد و از هیچ شکل یا طرح آماده ای استفاده نمی شود، این نوع لوگوها به صورت تخصصی تر و حرفه ای تر هستند که از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشند. گاه برای طراحی لوگو از شکل ها و طرح های آماده که داخل اینترنت موجود هستند استفاده می شود که به این نوع طراحی، طراحی لوگو فوری گفته می شود که دارای قیمت پایین تری می باشند و در واقع کمترین هزینه برای طراحی لوگو از شما اخذ می شود . شما با توجه به بودجه ای که می خواهید برای طراحی لوگو صرف کنید می توانید لوگوی مورد نیاز خود را سفارش دهید. جهت اطلاع از قیمت ها و مشاوره رایگان می توانید از طریق لینک های ارتباطی با شرکت سارگون تماس بگیرید.