لوگو چیست

حتما تا به حال لوگوی شرکت های بسیاری را مشاهده کرده اید. لوگو ترکیبی از تصاویر و نوشته ها است. این ترکیب برای معرفی برند های مختلف و تشخیص آنها از یکدیگر به کار می رود. یک لوگوی خوب برای یک شرکت و یا برند جزو اساسی ترین نیاز ها می باشد. لوگوی شما به مخاطبین نشان می دهد که شما چه کاری انجام می دهید و در واقع هویت و داستان برند و یا شرکت شما را به مشتریان انتقال می دهد. مهمترین اصل در طراحی لوگو سادگی است . اگر به لوگوی شرکت های معروف مانند فیس بوک و یا اپل توجه کنید به سادگی لوگوی این شرکت ها پی خواهید برد.

طراحی لوگوی حرفه ای

طراحی لوگوی شما باید به خوبی پیام برند و شرکتتان را به مخاطب انتقال بدهد و بازار مناسبی را هدف قرار دهد تا کسب و کار شما سود آور تر شود.  اگر لوگوی خود را به صورت حرفه ای و مناسب طراحی نکنید مخاطبین شما برند و شرکت شمارا با آن لوگوی بی کیفیت خواهند شناخت و در مواقعی متوجه پیام درست شما نخواهند شد و مشتریان اشتباهی به سمت شما جذب می شوند و مخاطبین نمی توانند به درستی با لوگو ارتباط برقرار کنند. از طرفی تغییر لوگوی برند نیزهزینه ، زمان و انرژی زیادی را از شما می گیرد. از این رو طراحی لوگو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است  و باید به صورت حرفه ای و با دقت و ظرافت کامل طراحی شود. بنابراین باید طراحی لوگو مبتنی بر هدف خاصی انجام بگیرد و همواره بر پایه ی آن هدف در مسیر خود پیش برود.

انواع لوگو

لوگو در انواع متفاوتی طراحی می شود که بستگی به داستان و هویت کسب و کار شما دارد، با توجه به پیام و شخصیت کسب و کار شما لوگو ها در انواع متفاوتی طراحی می شوند که در ادامه به بررسی انواع لوگو می پردازیم با ما همراه باشید.
لوگوی نماد که متشکل از شکل ها و تصاویری هستند که پیام شرکت رابه درستی به مخاطب انتقال می دهند که بسیار موثر عمل می کنند مانند لوگوی شرکت های معروفی مانند اپل ، توییر و.. . لوگوی تایپ ویا نوشتاری از دیگر انواع لوگو می باشد که متشکل از حروف فارسی و انگلیسی به صورت گرافیکی می باشند که معمولا  نام شرکت و یا برند را در برمی گیرند. نوع دیگری از لوگو، لوگوی  ترکیبی می باشد که ترکیب شده از لوگوتایپ یا لوگوی نوشتاری با لوگوی نماد است. لوگوی ترکیبی دارای تاثیر گذاری بالایی است و در ذهن مخاطب اثر ماندگاری دارد . از این رو این نوع از لوگو بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت طراحی لوگو در تهران

طراحی لوگو حرفه  ای و مناسب فرایند خلاقانه و تخصصی می باشد که به تحقیقات فراوانی نیز نیاز دارد. باید مشتریان برند و یا شرکت را به خوبی بشناسیم همچنین از خود کسب و کار نیز اطلاعات کافی داشته باشیم تا بتوان لوگوی مناسب را طراحی کرد.  طراحی لوگو دارای اصولی می باشد که هنگام طراحی باید به آنها توجه داشت.  قیمت طراحی لوگو با توجه به طراحی و زمان انجام کار و نیروی کاری که بر روی لوگو کار می کنند بستگی دارد. با توجه به خواسته و بودجه شما طراحی و تیم متفاوتی برای طراحی در نظر گرفته می شود . شرکت سارگون ارائه دهنده طراحی انواع لوگو و طراحی سایت و ... در کرج و تهران می باشد شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها و خدمات متفاوت ما با شرکت سارگون تماس بگیرید.