طراحی لوگو

روزانه فروشگاه های اینترنتی و سایت های جدید پا به عرصه کسب و کار انلاین می گذارند و در بسیاری از این موارد کسب و کارها نیازمند به یک لوگو و یا نشان برای معرفی خود به مخاطبین می باشند. در واقع لوگوی هر شرکت یا برند نشان دهنده هویت و شخصیت آن کسب و کار می باشد. شرکت سارگون با به کار گیری تیم متخصص و فکر خلاقانه و تخصص لازم جهت کار با نرم افزار های گرافیکی ، آماده است ایده های شما را به واقعیت نزدیک کند. اگر می خواهید در دنیای کسب و کار، بهتراز رقبای خود باشید نیاز به یک نشان تخصصی و حرفه ای دارید.

قیمت طراحی لوگو در کرج

طراحی لوگو در انواع مختلف صورت می گیرد . لوگو اهمیت زیادی در تبلیغات و معرفی سازمان ها وشرکت ها و برند های مختلف دارد. از این رو طراحی لوگوی مناسب برای هر برند وشرکتی  که قصد محبوبیت میان مخاطبان را دارد لازم و ضروری می باشد. طراحی لوگو باید به گونه ای باشد که کلیات پیام برند را به مخاطب انتقال دهد .قیمت طراحی لوگو با توجه به طرح وشکل و استفاده از ابزارها و نرم افزار های طراحی لوگو متفاوت می باشد. بدیهی است که هر چه لوگوی شما حرفه ای تر باشد و زمان بیشتری ببرد از قیمت بیشتری نیز برخوردار خواهد بود. شرکت سارگون واقع در کرج در طراحی انواع لوگو های حرفه ای موفق بوده و با به کارگیری طراحان ماهر و مجرب ، توانایی طراحی انواع لوگو ها متناسب با نیازمشتری با قیمت های مناسب را دارد .

انواع  لوگو

تقریبا همه لوگو ها ترکیبی از تایپوگرافی و نوشتار هستند ، احساس و هویتی که هر لوگو به برند شما می دهد متفاوت می باشد. و از آنجا که لوگوی شما اولین چیزی است که مخاطب مشاهده می کند باید مطمئن شد که پیام شمارا به خوبی دریافت کرده باشد. لوگو ها با توجه به هویت وپیام برند شما در شکل های مختلف طراحی می شوند. از این رو در ادامه به بررسی انواع لوگو ها می پردازیم تا شما بتوانید بهترین لوگو را برای تجارت خود انتخاب کنید.

لوگوی نشانک ها

لوگوی مونوگرام و نشانک ها، از چند حرف تشکیل شده و متمرکز بر روی حروف ابتدایی کلمات است. در طراحی لوگو ،  طراحی به ساده ترین شکل که بتواند به درستی پیام مد نظر را انتقال بدهد بسیار مهم است . استفاده از حروف ابتدایی در صورتی که شرکت دارای نام طولانی باشد در ساده سازی برند های متفاوت شرکت موثر می باشد. مثلا گفتن اتکا و به یاد آوردن آن بسیار راحتتر از اداره تدارکات کارمندان ارتش است.
 
طراحی لوگو نشانک

لوگو تایپ

لوگو تایپ برروی نام شرکت و یا برند متمرکز است  درواقع  لوگوی مبتنی بر قلم می باشد. این لوگو زمانی مناسب می باشد که شرکت دارای نام مختصر و مشخص می باشد. لوگوی گوگل یک نمونه از این نوع لوگو می باشد که یک لوگو عالی است که خود به تنهایی جذاب و ماندگار می باشد. از این رو هنگامی که نماد با تایپوگرافی قوی ترکیب شود سبب شناخت هر چه بهتر برند می شود.
 
 لوگو تایپ

لوگو نماد

لوگو نماد از علامت های تصویری طراحی شده اند. یک نماد، تصویری گرافیکی می باشد که وقتی به آن فکر می کنید، لوگو به ذهن شما می رسد. مانند لوگوی نمادین اپل و یا پرنده توییتر. اینگونه لوگو ها به گونه ای طراحی شده اند که به تنهایی قابل تشخیص می باشند. هنگام انتخاب تصویر برای لوگوی خود باید به پیامد های مختلف و گسترده ای که  تصویر به همراه دارد به خوبی فکر کنید.
 
لوگو نماد

لوگوی ترکیبی

لوگوی ترکیبی همانطور که از نامش پیداس ترکیب شده از لوگوی نماد یا لوگوی نشانک ها و متن می باشد. در این نوع از لوگو ها تصویر و متن باهم ادغام می شوند و یک تصویر متمایز به وجود می آورند. این نوع از برند به دلیل همراه بودن نام همراه با تصویر به راحتی می تواند برند شمارا بشناساند و مردم به راحتی می توانند با برند شما اراتباط  برقرار کنند و لوگوی شما بیشتر در ذهن مخاطب باقی می ماند.
 
لوگو ترکیبی

سفارش طراحی لوگو ارزان  در کرج

شما می توانید برای برند خود یک لوگو مناسب را انتخاب کنید تا برند و محصول شما به خوبی بتواند به مخاطبین خود  معرفی شود و در یاد ها بماند و از این رو شرکت سارگون با طراحی لوگوهای متنوع و همراه با قیمت های مناسب همواره هدف خود را کسب رضایت شما قرار داده است.  اگر ایده ای برای طراحی لوگو مناسب به ذهنتان نمی رسد  جای نگرانی نیست ، شما می توانید از خدمات رایگان شرکت سارگون بهرمند شوید و از طریق لینک های ارتباطی با شرکت ما تماس بگیرید تا راهنمای شما برای طراحی لوگوی متناسب با نیازتان باشند.  همچنین می توانید از سایت شرکت سارگون نیز دیدن کنید و از سایر خدمات ما مانند طراحی سایت ، تولید محتوا و سئو سایت مطلع شوید.