لوگو کلاسیک

لوگوی کلاسیک یا درهم ( سبک قدیمی )


لوگو های کلاسیک معمولا شلوغ و همراه با جزئیات زیادی هستند و نوشته و نام برند با حالات مختلف با نماد و اشکال دیگر ترکیب می شود. استفاده از این سبک لوگو در طراحی به دلیل تناقض با مهمترین اصل از اصول طراحی لوگو یعنی سادگی، توصیه نمی شود.
مشکل لوگوی کلاسیک این است که در اندازه های کوچک بسیار بد و غیر قابل تشخیص می شود و به دلیل شلوغی به سختی بیاد سپرده می شود.


 
طراحی لوگو کلاسیک
 

انواع لوگو

 آرم کلمه فرانسوی است که، ورودش به جامعه ما مربوط به چند دهه اخیر است. نخستین طراحان آرم فردریک تالبرگ سوئدی و موشخ شروری از ارمنیان مهاجر بودند.
کلمه لوگو یک واژه یونانی است که به معنی زبان مشتق شده است. لوگو را به عنوان یک نماد یا علامت در نظر میگیریم که معرف و نمایانگر یک شرکت، حرفه، محصول یا حتی یک همایش یا رویداد خاص است.
در لوگو از نماد یا نشانک هایی استفاده می شود که  تصویری ساده، مختصر و موجز می باشند که موضوع را متجسم می کنند. نماد کاربرد و عملکرد معینی دارد که حدود آن در جامعه ما مشخص نیست. آرم یا نشانه یکی از مهم ترین موضوعات رشته گرافیک محسوب می‌شود، چرا که با کمترین عناصر بصری و ایجاد فرم منسجم و واحد، باید دارای بیانی گویا، روان، ساده و زیبا باشد. آرم معرف شخصیت و هویت یک مجموعه، شخص، شغل یا هر گونه فعالیت می‌باشد. به همین دلیل بعضا باید دارای قابلیت های بین المللی باشد.
طراحی لوگو آرم

لیست قیمت لوگو


طراحی انواع لوگو که آمیخته ای از هنر و نوشته ای درباره برند شایسته ی شماست را به شرکت سارگون بسپارید. ما هنر گرافیک را با فونت های سفارشی برای شما تولیدکنندگان برتر انواع برند، آماده و با مناسب ترین قیمت در اختیار شما می گذاریم.   طراحان ما با استفاده از ذوق و توانایی خود بهترین نمونه لوگو های کلاسیک را در اختیار شما قرار می دهند. برای اطلاع داز لیست قیمت ها و بهرگیری از مشاوره رایگان برای طراحی لوگو مناسب خود، از طریق لینک های ارتباطی با مشاوران شرکت سارگون تماس بگیرید.

 
تلفن تماس

تلفن :   33554138-026
فکس : 33510883-026