طراحی لوگو ارزان

طراحی لوگو بخشی از مهم ترین راه های معرفی شرکت و مجموعه های خود به مخاطبان می باشد. لوگوی یک مجموعه در واقع هویت و پیام آن می باشد که به صورت یک نماد یا حروف گرافیکی به مخاطبان انتقال می شود. طراحی لوگو برای یک شرکت و یا مجموعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به خصوص اگر قصد برند سازی در سطح بین المللی را دارید به شما توصیه می کنیم که حتما از طراحان حرفه ای لوگو کمک بگیرید. اگر طراحی لوگو شما بد باشد مخاطبین برند شما را با آن لوگوی بی کیفیت به خاطر می سپارند و تغییر لوگو بعد از مدتی هزینه ها، زمان و انرژی زیادی را از شما خواهد گرفت. اما اگر قصد ندارید ک برند خود را در سطح بالایی به ثبت برسانید و توانایی صرف هزینه های بالا را ندارید می توانید از طراحی لوگوی ارزانتر استفاده کنید .

انواع طرح های لوگو

طراحی لوگو در انواع گوناگونی انجام می شود. همانند لوگو نوشتاری که اسم فرد و یا شرکت و مجموعه را با استفاده از طرح های گرافیکی طراحی می کنند و شرکت های بزرگ و برند های معروف دنیا، بسیار از این نوع طراحی لوگو استفاده کرده اند.  طراحی لوگو حرف،  نوع دیگری از طراحی لوگومی باشد که در آن از حروف انگلیسی یا فارسی برای طراحی لوگو استفاده می شود. نوع دیگر طراحی لوگو طراحی لوگو نشان است  که در آن با توجه به هویت و پیام مجموعه یک نماد تصویری طراحی می شود تا بتواند از طریق نگاه بصری به خوبی پیام و برند شرکت را به مخاطب ارائه دهد. و در آخر طراحی لوگوی ترکیبی می باشد که متشکل از طراحی نوشتار یا حرف با نشان می باشد که بسیار تاثیر گذارو مناسب برای معرفی برند است. طراحی لوگو برای هر شرکت با هویت مختلف متفاوت می باشد که شما می توانید با مراجعه به شرکت سارگون یا تماس تلفنی با مشاورین ما در این زمینه مشورت کنید و از خدمات رایگان ما قبل از سفارش طراحی لوگو مورد نظر خود،  بهرمند شوید.

 
طراحی انواع لوگو

سفارش طراحی لوگو

شرکت سارگون با به کارگیری طراحان خبره و ماهر در این زمینه با استفاده از بهترین و بروز ترین ابزار ها و نرم افزار های گرافیکی در این زمینه موفق عمل کرده. شرکت سارگون طراحی شرکت های موفق بسیاری را انجام داده که طراحی لوگو نقش بسیاری برای آنها و موفقیت برند آنها ایفا کرده است . نکته دیگری که حائز اهمیت است طراحی لوگو در انواع مختلف و روش های گوناگون است که این امکان را می دهد که بتوان لوگوی مناسب و مطابق نیاز هر شرکت با هر هویتی، کاملا حرفه ای و مناسب طراحی شود.

قیمت طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو متناسب با طرح و ابزار ها و برنامه های بکار گرفته شده در طراحی آنها متفاوت می باشند. طراحی لوگو به صورت حرفه ای نسبتا هزینه بالایی را در پیش خواهد داشت که تاثیر مهمی در معرفی برند به مخاطب و موفقیت آن شرکت دارد. طراحی لوگو در سطح پایینتر دارای قیمت ارزان تری می باشد و مناسب کسانی است که نمی خواهند هزینه های زیادی را برای طراحی لوگو صرف کنند. از این رو می توانند از خدمات طراحی لوگوی فوری که دارای قیمت مناسب و ارزان تری است استفاده نمایند.
شرکت سارگون با ارائه این خدمات در بهترین کیفیت هدف خود را همواره رضایت و رفع نیاز شما قرار داده است. از این رو شما میتوانید از طریق لینک های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و لوگوی مود نیاز خود را سفارش دهید.